Club Brugge

Club Brugge sneeuw Belga
Voetbal

Club Brugge wint Brugse derby en hijgt in de nek van leider Union

Cercle Brugge - 2026
Voetbal

Derbykoorts stijgt in Brugge: "het voelt heel speciaal voor iedereen"

Beker champions league
Voetbal
Live

Champions League: Club Brugge treft Atlético Madrid in play-offs Champions League

Supporters Club Brugge
Voetbal

Club Brugge wint met 3-0 van Olympique de Marseille

Supporters Marseille
Justitie

Honderdtal supporters van Olympique Marseille verstoren gemeenteraad

Stadion brugge
Voetbal

Weer een stapje dichter: Raad van State verwerpt beroep van buurt tegen Olympiapark

Training Club Brugge - Marseille
Voetbal

40% kans om door te gaan: Club Brugge staat voor 'do or die'-match tegen Marseille

Vanaken en Mechele
Voetbal

Club Brugge houdt zege thuis in doelpuntenfestival tegen Zulte Waregem

Belgaimage 92527687
Voetbal

Club Brugge heeft met Félix Lemaréchal (ex-Cercle) eerste wintertransfer beet

416 BB LINKS boratsupporters
Justitie

Club Brugge-supporters even in de cel in Kazachstan, ze waren verkleed als Borat

Club Brugge CL jan 2026
Voetbal

Champions League: Hans Vanaken en Ivan Leko tevreden over match tegen Almaty

Almaty Club
Voetbal

Club Brugge legt Almaty over de knie en houdt kwalificatiekansen levend

PC Club Brugge - Leko - Vermant
Voetbal

Crisis loert na dubbel verlies om de hoek bij Club Brugge: "Aan ons om te reageren"

Stadion brugge
Voetbal

Toch weer opening voor nieuw stadion Club Brugge?

Nordin Jackers
Voetbal

Nordin Jackers terug onder de lat bij Club Brugge na ribbreuk

Club uitgeschakeld
Voetbal

Club loopt een pijnlijk blauwtje in de kwartfinale van de Croky Cup

Club Brugge dec 2025
Voetbal

Hayen debuteert bij Genk met doelpuntrijke nederlaag tegen ex-team Club Brugge

Club brugge
Voetbal

Club-Bruggespelers fuiven er op los in ludiek kerstfilmpje