Zo'n 100 mensen schreven zich in voor de infomarkt over de heraanleg van de Zeelaan in De Panne. De eerste ontwerpen zijn vanmiddag voorgesteld tijdens een infomarkt. De gemeente wil in het najaar starten met de werken.
De eerste ontwerpen voor de nieuwe Zeelaan in De Panne kwamen tot stand in samenwerking met bewoners, handelaars en horeca-uitbaters.
Meedenkers
"Een groep van zogenaamde ‘Meedenkers’ ging aan de slag begeleid door externe deskundigen. Tijdens een wandeling door de straat en een nabespreking wisselden de Meedenkers heel wat ideeën uit", legt Wim Janssens, schepen van Openbare Werken in De Panne uit.
Ook op de infomarkt krijgt iedereen nog eens de kans om hun mening te geven.
Al eens heraangelegd
In 2011 werd de Zeelaan al helemaal heraangelegd. Kostprijs was toen 4 miljoen euro. Maar de tegels kwamen al snel los te zitten en zijn gevaarlijk glad.
En dus wordt de Zeelaan na amper twaalf jaar opnieuw aangelegd. De gemeente trekt er dit keer 1,7 miljoen voor uit.