Partnercontent

Land of Love beto­vert met muziek en spektakel

Whats App Image 2025 08 31 at 13 39 01

Vorig weekend vond in Torhout de achtste editie van Land of Love plaats. Het festival groeide opnieuw uit tot een kleurrijk spektakel met duizenden bezoekers die genoten van de dance en rockmuziek.

De organisatoren konden wederom rekenen op een geweldige opkomst: zo'n 10.000 bezoekers zorgden samen voor een bruisend festivalweekend. Ze genoten van headliners als Bizkit Park, Mark with a K en techno-DJ Amber Broos. Verder zorgde het imposante hoofdpodium, een 20 meter hoge constructie, voor een visueel spektakel dat de verwachtingen overtrof.

Wij spraken zaterdag met mede-organisator Frederik Desmet.

StukTV

Ook van over de grens is Land of Love geen onbekende. Stefan Jurriens en Giel de Winter van StukTV moesten er een lange autorit vanuit Nederland voor over hebben, maar dat deden ze met plezier. 

Lokale energie: dansers van Effort

Ook lokaal talent stond in de schijnwerpers. De dansers van Effort uit Torhout keken zaterdag vol verwachting uit naar hun optreden: “We verwachten een heel toffe avond met toffe muziek, toffe beats en toffe ambiance.”

Meer dan muziek

Whats App Image 2025 08 31 at 13 39 00

Land of Love draait niet enkel om muziek, maar ook om de totaalbeleving. Bezoekers konden zich laten verwennen met festivalmake-up en creatieve kapsels. Tussen de podia door creëerden steltlopers en circusartiesten extra spektakel en een vleugje magie. De smaakpapillen werden verwend met een uitgebreid aanbod lekkers zoals van Pureto. 

Met zes podia, meer dan 70 artiesten (van techno en hardstyle tot rock en retro), én een gezellige festivalcamping bevestigde Land of Love opnieuw z'n plaats op de festivalkalender!

Isabelle Uselli

Isabelle.Uselli@picstory.be

Isabelle Uselli

Taalfout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?