Nieuws

Hon­derd strij­kers trak­te­ren voor­bij­gan­gers op een flashmob

Mob1

Een verrassingsconcert op het Wapenplein en op de zeedijk in Oostende vanmiddag. Bijna honderd strijkers trakteerden voorbijgangers op een flashmob. De strijkers kwamen uit alle hoeken van het land en volgen een kamp in Oostende.

Dirk Lievens, Strijkersdagen.be: “We zijn hier met 90 kinderen tussen tien en twintig die viool, altviool, cello en contrabas spelen. We vormen groepen die vijf dagen samen spelen.”

 Het publiek kan het verrassingsoptreden wel smaken. “Supermooi. Superleuk om de cello’s, contrabassen en violen samen te zien. Super mooi gebracht,“ zegt een voorbijganger. 

Apotheose

De jonge muzikanten doen hun flashmob nog eens over op de zeedijk aan het Kursaal. Ze zijn al van zaterdag op internaat in Oostende, het kamp duurt nog tot morgen. Hoogtepunt van de strijkersdagen aan zee is het slotconcert, morgenavond  om zes uur in De grote Post. 

Lorenzo Dejonghe

Taalfout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?