Nieuws

Die­ter Car­ron lijst­trek­ker voor N‑VA Roe­se­la­re: Wil­len ster­ke coa­li­tie en gesprek met iedereen”

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

Dieter Caron trekt de lijst van N-VA in Roeselare bij de komende gemeenteraadsverkiezingen. Siska Rommel staat op de tweede plaats, Brecht Vermeulen gaat de lijst duwen.

N-VA haalde bij de vorige verkiezingen zeven zetels in Roeselare. De partij mikt nu op een extra zetel, en baseert zich daarvoor op recente peiling.

"Spreken met iedereen"

"We staan open voor een sterke coalitie", zegt N-VA in Roeselare, dat na de stembusgang daarvoor met iedereen wil spreken, ook met Vlaams Belang.

Whats App Image 2023 12 12 at 16 54 14

De partij wil de belastingen omlaag, en zet komende verkiezingen sterk in op veiligheid, financiën en mobiliteit. "We willen ook het Vlaams karakter van Roeselare versterken, met meer aandacht voor de Nederlandse taal.

De redactie