Provinciale en amateurvoetballers in de bloemetjes gezet op EOTS Gala in Middelkerke
In Middelkerke zijn gisteravond de beste spelers en speelsters uit het provinciale en amateurvoetbal bekroond tijdens het “End Of The Season” Gala. Het evenement in het Silt wordt vaak vergeleken met de Gouden Schoen, maar dan voor de lagere reeksen. Ook de kampioenen uit de verschillende competities werden er gehuldigd.
Het gala brengt traditiegetrouw trainers en kapiteins samen die de beste spelers uit hun reeks mee kiezen. Volgens de organisatie is het een belangrijk moment voor het amateurvoetbal. “Deze spelers trainen en werken een heel seizoen lang hard. Het is belangrijk dat zij ook eens in de schijnwerpers staan,” zegt organisator Ann Vantomme.
Mandel United domineert in tweede amateur
In tweede amateur gingen de titel en ook meerdere onderscheidingen naar RFC Mandel United. De club uit Izegem en Ingelmunster kroonde zich eerder al tot kampioen en zag nu ook middenvelder Jules Desot bekroond worden tot beste speler.
Taalfout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?