Nieuws

Poli­tie zet ach­ter­vol­ging en dro­ne in nadat twee voet­gan­gers op de vlucht slaan in Westende

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

Een patrouille van politie Middelkerke zette woensdagavond de achtervolging in op twee personen die het plots op een lopen zetten in Westende. Er werd ook een drone ingezet. Eén van hen kon worden gevat, maar de tweede persoon is nog niet gevonden.

Woensdag rond 21 uur was de politie van Middelkerke op patrouille in Westende. In de Sint-Laureinsstraat merkten de agenten plots twee voetgangers op die het op een lopen zetten.

"Aangezien het duo plots begon te lopen, hebben onze mensen de achtervolging ingezet", bevestigt Hielke Smits van politie Middelkerke. "Een van de twee kon worden gevat, maar naar de tweede persoon zijn we nog op zoek."

Zoekactie

De politie zette vervolgens de hele avond een zoekactie op, daarbij werd onder meer over hekken geklommen. Ook een politiezone uit de omgeving kwam ter plaatse met een drone om de zoekactie te ondersteunen. 

"Het gebruik van een drone is de standaardprocedure. Over het verdere verloop en details van het onderzoek kunnen we voorlopig niets kwijt."

Leonie Delodder

Taalfout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?