Nieuws

Jood­se syna­go­ge in Knok­ke-Heist krijgt extra politiebewaking

Politie zwaailicht

Er is een verhoogd toezicht bij de Joodse synagoge aan de Van Bunnenlaan in Knokke-Heist. Aanleiding is de oorlog tussen Israël en Hamas in Gaza.

De Joodse gemeenschap in Antwerpen krijgt sinds de oorlog tussen Israël en Hamas al een tijdje extra politiebescherming.

Ook in Knokke-Heist zal er tijdens erediensten meer blauw op straat te zien zijn ter hoogte van de synagoge.

Tientallen Joodse gezinnen

In Knokke-Heist wonen enkele tientallen Joodse gezinnen. De synagoge bestond al voordat de Joodse gemeenschap in 1998 officieel erkend is door een Koninklijk Besluit. De bouw is volledig gefinancierd door Joodse bezoekers.

701 BB LINKS Gaza
Nieuws

Palestijnse restauranthouder in Kortrijk: "Ik wil naar daar. Ik wil mijn familie niet zien doodgaan terwijl ik hier op mijn gemak zit."

Kjenta Vangampelaere

kjenta.vangampelaere@focus-wtv.be

Kjenta Vangampelaere