
In Wevelgem vond zaterdagavond een explosie plaats in de woonkamer van een woning. In het huis waren twee tieners aanwezig, zij konden ontsnappen uit de woning en werden uit voorzorg overgebracht naar het ziekenhuis.
Een bus isolatieschuim zou aan de oorzaak liggen van de explosie in het huis, die momenteel gerenoveerd wordt. De koker stond de dicht bij de brandende kachel, raakte oververhit en ontplofte als een steekvlam. De twee tieners die aanwezig waren deden de schrik van hun leven op, maar bleven rustig.
ZWAAR BESCHADIGDE WOONKAMER
Een van de twee gooide een stoel door de ruit langs de straatkant, waardoor het tweetal naar buiten kon vluchten en wachtte op de brandweer. Daar troffen de hulpdiensten een zwaar beschadigde woonkamer aan, waar het plafond niet werd gespaard en het glas uit de voordeur is gesprongen. De brandweer zorgde er nog voor dat het huis volledig water- en winddicht is.