Nieuws

Epe­ron d’Or in Ize­gem krijgt er een bij­zon­der paar snea­kers bij

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

Het schoenenmuseum Eperon d’Or in Izegem heeft onlangs een opmerkelijke aanwinst gekregen: een uniek paar sneakers ontworpen door twee gepassioneerde sneakerliefhebbers.

Toby Duck uit Rumbeke en Tijs Van Impe uit Aalst hebben met behulp van zowel moderne als oude schoenmakerstechnieken een uitzonderlijk paar sneakers gecreëerd. Dit initiatief markeert het 1-jarig jubileum van de Sneaker Gold Expo in het museum.

Van sportschoen tot statussymbool

De Sneaker Gold Expo, gestart een jaar geleden, streeft ernaar een jonger publiek aan te spreken. Het Eperon d’Or schoenenmuseum illustreert de transformatie van simpele sportschoenen tot statussymbool met een indrukwekkende collectie sneakers.

Blijven vernieuwen en inspireren

De expo blijft geopend tot september volgend jaar en is een niet te missen kans voor zowel schoenenliefhebbers als iedereen die geïnteresseerd is in de culturele evolutie van sneakers. Het schoenenmuseum wil blijven vernieuwen en inspireren met tentoonstelling als deze.

Stefaan Six