Na een grijze start breekt de zon weer door, vanaf zondag opnieuw tropische warmte
Raversijde © Kurt Audenaert
Vandaag start de dag met veel wolken door de doortocht van een zwak front. Hier en daar kan er wat regen vallen, al blijft het op de meeste plaatsen droog. In de loop van de namiddag breekt de zon geleidelijk door. De maxima schommelen tussen 23 graden aan zee en 25 à 26 graden landinwaarts. Er waait een zwakke, later matige noordelijke wind.
Vanavond en vannacht is het rustig met lichte bewolking of een heldere hemel. De temperaturen dalen tegen de ochtend naar 11 tot 13 graden. Plaatselijk kan er wat nevel ontstaan.
Ook zaterdag wordt een mooie zomerdag met veel zon, weinig wind en maxima van 23 tot 26 graden. Vanaf zondag stijgt het kwik opnieuw richting 30 graden. Er worden dan op veel plaatsen al maxima van om en bij 30 graden gehaald, terwijl maandag opnieuw een tropische dag op het programma staat.
Neerslag van betekenis blijft voorlopig uit, al neemt de kans op een lokale bui in de loop van volgende week wel licht toe.
Taalfout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?