Nieuws

Feest in Ter Groe­ne Poor­te: DJ Licious ver­rast leer­lin­gen met zomer­se dj-set

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

Een muzikaal feestje vanmiddag op de speelplaats van de Bakkerij-, Slagerij- en Hotelschool Ter Groene Poorte in Brugge. De leerlingen kregen er geen les, maar een gratis optreden van niemand minder dan DJ Licious. Bekend van onder meer Tomorrowland en MNM, zette hij de school op stelten met een uur lang dansbare beats.

De vijfdejaars hotel kregen het optreden cadeau na hun winst in de scholenwedstrijd ‘Eerste Klas Horeca Forma’. Met hun deelname wisten ze de jury te overtuigen en sleepten ze de hoofdprijs in de wacht. Tot op het laatste moment hield de organisatie geheim wie er zou komen optreden. De verrassing was dan ook groot toen DJ Licious plots op het podium verscheen.

Meer dan alleen muziek

Het initiatief achter de wedstrijd wil jongeren enthousiast maken voor een carrière in de horeca. Door praktijk en plezier te combineren, hopen de organisatoren het imago van de sector een boost te geven. Voor de leerlingen van Ter Groene Poorte betekende het in elk geval een middag die ze niet snel zullen vergeten.

Lorenzo Dejonghe
Kyara Van Vlaenderen