De Hotelschool Ter Duinen in Koksijde bestaat 80 jaar. De school telt dit schooljaar 437 leerlingen, 20 meer dan vorig jaar. Ook het internaat zit volledig vol. De verjaardag wordt vanavond gevierd met oud-leerlingen, ambassadeurs en drie nieuwe ambassadeur-awards.
De verjaardag wordt vandaag gevierd met een culinair programma. Zo geven 15 NorthSea Chefs een masterclass aan een dertigtal leerlingen van het specialisatiejaar Gastronomie. Ook het aantal inschrijvingen zit in de lift. “We hebben 437 leerlingen, 20 meer dan vorig jaar. Het internaat zit helemaal vol. Ik ben een heel gelukkige en fiere directeur”, zegt directeur Peter Verbeke.
Nieuwe ambassadeurs
Tijdens het jubileumfeest worden de ambassadeurs van de voorbije tien jaar opnieuw samengebracht. Daarnaast worden drie nieuwe ambassadeurs aangeduid. “Het zijn oud-leerlingen. De eerste oud-leerlingen die in hun branche heel veel passie tonen”, zegt Verbeke.
Ook NorthSea Chef Filip Claeys, van restaurant De Jonkman in Brugge, was eerder ambassadeur van de Hotelschool Ter Duinen.
Traditie en vernieuwing
De school wil de komende jaren verder bouwen op de combinatie van traditie en vernieuwing. “We gaan verder op dit elan. We houden van traditie, maar ook van innovatie, zoals vandaag. Die sporen blijven we volgen”, aldus Verbeke.
Taalfout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?