Nieuws

Team Bur­ge­mees­ter in Hoog­le­de stelt vol­le­di­ge lijst voor

Team Burgemeester Hooglede

Op dinsdag 18 juni heeft Team burgemeester, als eerste in Hooglede, zijn lijst voor de lokale verkiezingen voorgesteld. Het gaat - naar eigen zeggen - om een heel divers team waarbij vernieuwing en ervaring hand in hand gaan. Frederik Demeyere, de huidige burgemeester, trekt de lijst.

Dit is de volledige lijst van Team Burgemeester in Hooglede:

1 Frederik Demeyere

2 Lies Vercruysse

3 Pieter Declercq

4 Sandra Meersseman

5 Pieter Vandooren

6 Lies De Plancke

7 Jeroen Decorte

8 Chantal Lecluyse

9 Stephan Wydooghe

10 Tine Dewaele

11 Rob Hanne

12 Sofie Descheemaeker

13 Chris Provoost

14 Annemie Declercq

15 Rik Vulsteke

16 Sofie Viaene

17 Christoph Deruyter

18 Lieve Van der Meulen

19 Noah Bardoel

20 Anja Bardyn

21 Arne De Brabandere

“De voorbije twee jaar heb ik als burgemeester veel mensen kunnen spreken, veel dossiers zien passeren. We hebben de voorbije 12 jaar onze stempel kunnen drukken op ons dorp. Ik ben ervan overtuigd dat wij met ons team ook in de toekomst verder het verschil kunnen maken voor onze inwoners. Dat is een uitdaging die ik met deze ploeg mensen zeker aan wil gaan.”

Frederik Demeyere, lijsttrekker Team Burgemeester Hooglede
Bart Coopman