
Roularta is opnieuw op het overnamepad gegaan in Nederland. De West-Vlaamse mediagroep lijft Helden Magazine in.
Helden Magazine, opgericht in 2009, brengt persoonlijke verhalen over topsporters. Op papier heeft het tijdschrift - dat vijf keer per jaar verschijnt - een bereik van 175.000 lezers, zijn website lokt maandelijks 1,8 miljoen bezoekers. Er is ook een podcast met 20.000 luisteraars per maand.
Op één na grootste
Roularta versterkt met de overname naar eigen zeggen zijn marktpositie in het sportsegment in Nederland. Het heeft er onder andere al de sporttitels Fiets en Formule 1.
In Nederland is Roularta de op een na grootste uitgever van magazines, met 29 titels. Eind september nam het bij onze noorderburen nog WPG Media over, een uitgever van tijdschriften over spiritualiteit, yoga en psychologie.
"Ik ben ontzettend blij dat we Helden Magazine mogen toevoegen aan ons portfolio. Het is een geweldig mediamerk en een prachtig product met veel potentieel om verder uit te bouwen.”