Personeel van Tropicana in Zeebrugge gaat morgen terug aan het werk
Bij PBI Juice Company, het vroegere Tropicana in de haven van Zeebrugge gaat het personeel morgen terug aan de slag. Gisteren en ook vandaag is er niet gewerkt. De werknemers voelen zich niet gerespecteerd door de directie. Als er maandag geen oplossingen komen, volgt er een nieuwe staking.
Aanleiding is volgens de vakbonden onvrede over wat zij het 'toxische beleid van de directie' noemen. De bonden eisen concrete oplossingen en antwoorden op hun vragen. De deadline is maandagmiddag 14 uur. Als er tegen dan niets komt, leggen ze opnieuw het werk neer. Als teken van goodwill gaan ze vanaf morgen wel weer aan de slag.
Het bedrijf stelt zo’n 140 arbeiders en 80 bedienden te werk. Bij PBI is de sfeer al een hele tijd verziekt. Maar nu eisen de werknemers, zowel arbeiders als bedienden, dat de arbeidsomstandigheden menselijker worden.
