Kust rela­tief tevre­den over krokusvakantie

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

Ondanks het mindere weer zijn de kustgemeenten toch tevreden over de voorbije krokusvakantie.

In Oostende waren vooral de weekends goed met een bezettingsgraad tussen de 70 en 75 procent in de hotels. Ook de week was niet slecht, want dan kwamen veel grootouders met hun kleinkinderen naar de zee.

Ook in Blankenberge waren de hoteliers heel tevreden: daar was er in de weekends zelfs een bezettingsgraad van rond 90%. Het mindere weer zorgde in de week voor een bezettingsgraad van 55%, maar de straten waren goed gevuld en vooral carnaval was een voltreffer.

In De Panne was het de voorbije week al bij behoorlijk rustig, maar de dagactiviteiten, vooral rond carnaval, lokten toch heel wat volk naar de westkust. Ook in Knokke is de horeca relatief tevreden. Vooral carnaval in Heist lokte heel wat volk.

De redactie