De geur en de smaak van de zomer op één locatie, daarvoor moest je vandaag in De Haan zijn met het culinaire evenement 'Kok@Zee'. Thema dit jaar: barbecue.
De ene na de andere grill brandde en rookte overuren in parkdomein La Potinière in hartje De Haan. Lokale chefs toonden wat ze kunnen met een gerechtje dat past in het barbecuethema. Met vlees, pizza's, vis, maar ook ananas en ander fruit. Tot tien uur vanavond kan je proeven van wat culinair De Haan te bieden heeft.
Peter Bossier, Patisserie Huis Avalanche: “Desserts zijn ook heel leuk op de barbecue, zeker in de zomer, zodat we met goed rijp fruit kunnen werken. Zoals perziken die veel suikers hebben in de zomer. We geven daar een amandelijsje bij, mascarponecrème en pistache. Het is een heel leuk evenement. We kunnen eens onze zaak op een andere manier tonen. Zeker met dit barbecuegegeven kunnen we tonen hoe een dessert werkt op een barbecue.”
Taalfout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?