Nieuws

Kobe Ser­cu pre­sen­teert nieuw album Nie Van Mie”

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

Kobe Sercu stelde gisteravond zijn tweede album "Nie Van Mie" in het muziekcentrum ‘t Folk in Dranouter voor. Het album bevat zowel nieuwe nummers als vertalingen van bestaande liedjes, allemaal in het West-Vlaams.

Voor het eerst stond Sercu samen met zijn vijf broers en zoon Wannes op het podium om de liedjes van Kobe live te spelen. "Het feit dat mijn broers dit willen doen, is voor mij een immens schone cadeau," zei Sercu. "Niets gaat daar boven. Het is gewoon bijzonder om dit samen te doen."

Whats App Image 2025 05 03 at 11 37 05

De muziek raakt ook aan zijn persoonlijke leven, waarbij hij zijn werk in de palliatieve zorg ook verweeft met zijn liedjes: "Waarom doe ik dit? Omdat het nauw aanleunt bij mijn eigen leven. De teksten die ik schrijf, zijn zo dicht mogelijk bij wat ik meemaak."

"Waarom doe ik dit? Omdat het nauw aanleunt bij mijn eigen leven. De teksten die ik schrijf, zijn zo dicht mogelijk bij wat ik meemaak."

Kobe Sercu

Op 14 mei speelt Kobe samen met zijn broers nog een releaseconcert in De Leest in Izegem.

Stefaan Six
Anneleen Vandamme