
© Kamping Kitsch Club
Op 23 augustus komen K3, ‘De Planckaerts’, Outsiders, Joyce De Troch en Wesley Sonck naar Kamping Kitsch Club op de Lange Munte in Kortrijk. De organisatie gaat voor ‘de grootste editie ooit’.
Nadat ‘De Verhulstjes’ vorig jaar een doortocht maakten op het festival, is het nu de beurt aan ‘De Planckaerts’. “We hebben niet alleen ‘Christopher en Junior’ gevraagd om wat schijfjes op te leggen, ook pater familias Eddy, Stephanie en Francesco Planckaert komen mee”, zegt medeoprichter MC Drummer.
Main stage
Niet alleen ‘De Planckaerts’ zijn van de partij: ook voormalig Rode Duivel Wesley Sonck zal op de main stage te vinden zijn samen met Bram & Lennert. “Het is al geleden van de kampioenenviering met Racing Genk dat de Ninovieter nog eens voor zo’n groot publiek stond en zijn vocale kunnen mocht tonen”, zegt MC Drummer.
“Dit jaar hebben we ook Joyce De Troch, ‘de moordgriet die altijd in de kijker loopt’, uitgenodigd. De voormalige P-Babe en Playmate gaat bij ons iets zeer bijzonders doen”, klinkt het. Ook het steviger werk van Outsiders en de vrolijke oorwurmen van K3 kan je op de main stage verwachten.
Grotere productie
Met 15 podia, stomende beats en tot de verbeelding sprekende outfits, gaat Kamping Kitsch Club voor de grootste editie ooit. “Kamping Kitsch Club is niet één, maar twee weekends na Alcatraz dit jaar, waardoor we een grotere productie kunnen neerzetten en een perfect aangelegd festivalterrein”, zegt de organisatie.