Nieuws

Gro­te wegen­wer­ken in Heist: over­zicht van hin­der en omleidingen

Elizabetlaan 7 maart 2025 a

In Heist zijn gisteren werken gestart die voor hinder kunnen zorgen en die zullen duren tot 30 juni. De gemeente vraagt begrip en neemt maatregelen om de hinder te beperken. Updates zijn te vinden op de gemeentelijke website.

De Krommedijk blijft tot 30 juni deels afgesloten door werken aan de fietstunnel. Enkel plaatselijk verkeer kan door, omleidingen lopen via de Hendrik Consciencestraat, Polderstraat en Pannenstraat.

De Knokkestraat gaat volledig dicht tussen Noordstraat en Kursaalstraat, met heropening van het kruispunt Noordstraat tegen de paasvakantie.

De asfalteringswerken op het Heldenplein deze week worden uitgesteld wegens slecht weer.

Het kruispunt Hendrik Consciencestraat – Westkapellestraat is vanaf 10 maart minstens twee weken afgesloten, behalve voor voetgangers.

De Felix Timmermansstraat krijgt nutswerken van 24 maart tot 9 april.

In de Marktstraat starten werken op 28 april en duren tot eind juni.

Vanaf 12 mei wordt het kruispunt Hermans-Lybaertstraat-Koudekerkelaan afgesloten.

Werkzaamheden Heist kaartlegende

De bereikbaarheid van scholen, in het bijzonder de Vrije Basisschool O.L.V.O., handelszaken en woonzorgcentrum De Lindeboom wordt beïnvloed door het eenrichtingsverkeer in de Kursaalstraat. Zij blijven bereikbaar via Westkapellestraat en Marktstraat.

De Carrefour wordt moeilijk bereikbaar voor vrachtwagens.

De dinsdagmarkt verhuist naar de Bondgenotenlaan en Heulebrug is enkel bereikbaar via de Westkapellestraat of Heistlaan.

En het ziekenhuis AZ Zeno blijft toegankelijk via de Westkapellestraat.

Jenna Lebrun