Regen­ach­ti­ge start van de dag, later vol­gen opkla­rin­gen maar ook meer wind

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

Vandaag trekt in de ochtend eerst een regenzone door onze streek. In de namiddag wordt het droger en verschijnen er opklaringen. De wind waait uit westen tot zuidwesten en neemt toe, zeker aan zee waar hij vrij krachtig kan worden. De maxima schommelen opnieuw rond 13 graden.

Vanavond en vannacht blijft het droog met een afwisseling van wolken en opklaringen. De wind neemt geleidelijk aan af en tegen de ochtend zakken de minima naar zo’n 4 à 5 graden.

Morgen wordt het een droge dag met opnieuw maxima rond 13 graden. Er staat wel meer wind uit het zuidwesten. Aan zee kan die krachtig worden met rukwinden tot ongeveer 70 kilometer per uur.

Vrijdag trekt opnieuw een regenzone door de provincie. Het wordt dan regenachtig en de maxima zakken licht naar ongeveer 11 graden.

Ook in het weekend blijft het wisselvallig met geregeld buien, die lokaal fel kunnen zijn. De maxima schommelen rond 11 graden en de nachten worden opnieuw wat kouder.

Geert Naessens

Taalfout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?