Koel en win­de­ri­ge start, later opklaringen

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

Vandaag start grijs en bewolkt, maar de zon breekt geleidelijk door. De frisse noordoostenwind maakt er opnieuw een koele dag van met maxima van 13 graden aan zee en 15 graden landinwaarts. Aan de kust waait de wind krachtig, met rukwinden tot 50 km/u.

Vanavond en vannacht blijft het licht bewolkt met minima tussen 5 graden in het binnenland en 8 graden aan de kust. De wind blijft vooral aan zee stevig uit het noordoosten waaien.

Vanaf morgen zetten de temperaturen een stijging in. Het wordt zonniger en de wind neemt geleidelijk af. Aan zee wordt het 15 graden, landinwaarts stijgen de temperaturen tot 18 graden.

Naar het weekend toe klimmen de temperaturen verder. Vrijdag nog aarzelend met 17 graden aan zee en 19 landinwaarts, maar zaterdag en zondag genieten we van veel zon en maxima tot wel 23-24 graden in het binnenland.

Geert Naessens