Sport

Zege voor Julie Van­loo in WNBA, Mees­se­man ziet haar club vanop de bank verliezen

Belgian cats os spanje julie vanloo

Los Angeles Sparks heeft vrijdag met 106-108 gewonnen op bezoek bij Seattle Storm in de Noord-Amerikaanse vrouwenbasketcompetitie WNBA. De nieuwe club van Emma Meesseman, New York Liberty, verloor met 78-62. Meesseman kwam nog niet aan spelen toe.

New York Liberty rondde vrijdag de komst van Emma Meesseman af, maar op haar debuut is het nog even wachten. De 32-jarige Meesseman keek vanop de bank toe hoe Liberty met 78-62 verloor van het Connecticut Sun van voormalig bondscoach Rachid Meziane.
In de stand is New York tweede met zeventien zeges en tien nederlagen op de teller. LA Sparks moet vrede nemen met een tiende plaats, met twaalf zeges en vijftien nederlagen.Drie dagen na de nederlaag tegen Las Vegas, die een einde had gemaakt aan een reeks van vijf zeges op rij, waren er twee verlengingen nodig tegen Seattle. Rickea Jackson was uitblinker van dienst met 27 punten. Julie Allemand was in 45 minuten goed voor 8 punten, 9 rebounds, 5 assists en 2 intercepties. Julie Vanloo moest vrede nemen met 4 speelminuten en leed daarin één keer balverlies.

New York Liberty rondde vrijdag de komst van Emma Meesseman af, maar op haar debuut is het nog even wachten. De 32-jarige Meesseman keek vanop de bank toe hoe Liberty met 78-62 verloor van het Connecticut Sun van voormalig bondscoach Rachid Meziane.
In de stand is New York tweede met zeventien zeges en tien nederlagen op de teller. LA Sparks moet vrede nemen met een tiende plaats, met twaalf zeges en vijftien nederlagen.

Meesseman signed
Sport

New York Liberty bevestigt de komst van Belgian Cat Emma Meesseman

Belga

Taalfout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?