Tourdebutant Ramses Debruyne vijfde en blij met vorm, maar “had gehoopt op meer”
Ramses Debruyne (Alpecin-Premier Tech) kijkt tevreden terug op zijn vijfde plek in de vierde etappe van de Ronde van Frankrijk. Al gaf de Rollegemnaar achteraf wel toe dat hij op nog meer had gehoopt.
Debruyne toonde zich bij de beste tien klimmers in de vroege vlucht, maar moest in de sprint van die tien tevreden zijn met een vijfde plek. "Als je zover raakt, hoop je natuurlijk altijd op iets meer", zei hij bij Sporza. "Ik voelde mij echt supergoed vandaag, van bij de start."
"Ik werd door de volgwagen en Edward Planckaert de hele dag goed kalm gehouden. Op de laatste klim voelde ik dat ik bij de beteren was. Maar door het lange stuk bergaf dat nog volgde, kon je ook niets proberen. Zeker omdat Lidl-Trek nog met drie was. Die gingen altijd blijven rijden."
"Geen druk"
Na een tweede plaats in de openingsrit van de Tour Auvergne-Rhône-Alpes trekt Debruyne duidelijk zijn vorm door. "Ik ben blij dat ik dit kan laten zien. Dat ik de lijn doortrek. Voor mij is het heel leuk om dit te doen. Vanuit de ploeg komt er geen druk op mij, want een rit winnen met Jasper Philipsen of Mathieu Van der Poel is nog altijd het hoofddoel."
Taalfout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?