In de tweede landelijke van het basket heeft Racing Brugge gisteren naast de titel gegrepen. Het verloor in een rechtstreek duel van Latem de Pinte, de nieuwe kampioen.
Racing Brugge moest met 8 punten verschil winnen om de 69-61-nederlaag uit de heenmatch uit te wissen. In het begin van de wedstrijd is Latem te slordig in de afwerking. Brugge staat na het eerste quarter 19-10 voor. In de tweede helft krijgt de thuisploeg het lastig en komt Latem terug tot 34-31.
Beide ploegen zijn aan elkaar gewaagd en na het derde quarter staat het 48-46. Het laatste quarter moet beslissen over de titel. Brugge verliest het grip op de wedstrijd en Latem profiteert. Uiteindelijk wordt het 57-63. De teleurstelling is enorm, zowel bij de spelers als bij de supporters.Bij Latem gaan ze nog een lange nacht tegemoet.
Taalfout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?