Offside gisteren: Lotto-Soudal zet in op jongeren & Vanmarcke mikt op Roubaix
In Offside hadden we het gisteren over koers. Kan moeilijk anders, met gasten als Dirk Demol, de ploegleider van Sep Vanmarcke, en Yana Seel, de rechterhand van John Lelangue bij Lotto-Soudal.
Behalve Victor Campenaerts is het vooral jeugd troef bij Lotto-Soudal, dat UCI-punten nodig heeft. Maar de jongerenfilosofie laat het team niet los.
"Het is nog altijd de goede weg en we zijn nog altijd overtuigd. Je moet jezelf vergelijken met de anderen maar je moet jezelf nog veel meer vergelijken met je eigen ploeg, één jaar eerder en twee jaar eerder. Als we vergelijken met de resultaten van twee jaar terug, dan is het nu stukken beter", klinkt het bij Yana Seel van Lotto-Soudal.
Heel wat renners zoeken na ziekte nog de juiste vorm. Lampaert maar ook Sep Vanmarcke moeten zo haast mikken op Roubaix.
"Sep is ne sterke vent. In het renersjargon zeggen we: 'één met ne grote moteur'. Die wordt beter door af te zien. We hebben nog hoop. De Ronde komt te kortbij. Maar we hebben nog drie weken voor Parijs-Roubaix dus we zullen er vol voor gaan. Hij blijft vechten en we staan volledig achter hem. Ooit moet dat toch eens keren", weet Dirk Demol van Israël Premier Tech.