Sport

Michael Vant­houren­hout naar ziekenhuis

2019-01-26 00:00:00 - Michael Vanthourenhout naar ziekenhuis

Michael Vanthourenhout rijdt morgen niet mee in de slotmanche voor de wereldbeker in Hoogerheide. Hij moest na de training met de Belgische WK-selectie in Nederland naar het ziekenhuis. 

Michael Vanthourenhout had er vandaag een ernstige allergische reactie op iets dat hij eerder op de dag at. Michael, de hele dag aanwezig in Hoogerheide samen met de rest van de Belgische WK-ploeg, werd daardoor onwel tijdens een training. Michael werd met een voedselvergiftiging opgenomen in het hospitaal, maar zou dat rond 17.30 uur weer mogen verlaten. Uit alle voorzorg en op advies van de artsen uit het Nederlandse ziekenhuis kan Michael morgen niet starten in de laatste wereldbekercross van het seizoen in Hoogerheide. Naar alle verwachtingen komt het WK in het Deense Bogense niet in gevaar.

NIEUWS: Michael Vanthourenhout werd na training met Belgische WK-selectie afgevoerd naar ziekenhuis. Waarschijnlijk allergische reactie op voedsel. Start morgen alvast niet in Hoogerheide. Meer @FocusWTV

— Nicolas Staelens (@StaelensNic) January 26, 2019

Bad news coming in: @vth_michael had a severe allergic reaction today on something he ate. He was in hospital for some time, but is leaving it at this moment. To be cautious, Michael won’t start tomorrow in the final WorldCup. World champs not in danger. More news soon.

— Marlux-Bingoal (@MAR_BG_CT) January 26, 2019

Vreugde en verdriet liggen soms dicht bij elkaar. Na de overwinning van Kevin Pauwels kregen we ook minder goed nieuws. Onze kopman Michael Vanthourenhout kan morgen niet starten in Hoogerheide door een voedselvergiftiging. Gelukkig komt het WK niet in gedrang! Veel beterschap

— JurgenMettepenningen (@Jurgen_Mett) January 26, 2019

Trainingsbeelden uit Hoogerheide

De redactie