In de Champions League volleybal heeft Knack Roeselare verrassend het Italiaanse Civitanova verslagen met 3-1. Dankzij de overwinning gaat Knack door naar de CEV-cup.
In de eerste set ging het lang gelijk op. Knack streed voor elk punt, maar in een spannende slotfase trokken de Italianen aan het langste eind 28-30. In set twee maakte een uitmuntende Claes al vroeg het verschil bij 6-4. Knack stoomde daarna door naar 25-19.
Ook in set drie hadden de sterren van Civitanova het moeilijk met de hoge opslagdruk en het snelle spel van Roeselare. Knack kwam 17-9 voor. De veer brak bij de Italianen die te veel fouten maakten om Roeselare nog te bedreigen: 25-15.
In set vier klampte Civitanova aan tot 10-9. Met Verhanneman aan de opslag werd de kloof 6 punten, 15-9. Knack gaf de zege niet meer uit handen en trok ook de vierde set naar zich toe met 25-17 en stuntte met 3-1 tegen het grote Civitanova. Dankzij de zege gaat Knack Europees door naar de CEV-cup.
Taalfout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?