Sport

Coach Ron­ny Dei­la zag te wei­nig dis­ci­pli­ne en orga­ni­sa­tie” bij Club Brugge

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

Club Brugge kwam donderdag in Molde een 1-0 achterstand nog wel te boven, maar verloor zijn heenwedstrijd in de achtste finales van de Conference League uiteindelijk toch met 2-1. "Na de 1-1 heb ik te weinig discipline en organisatie gezien", verklaarde coach Ronny Deila.

"De nederlaag is frustrerend, want we controleerden de match. In de eerste helft waren we aan de bal wel niet goed genoeg, creëerden we te weinig kansen. Onze tweede helft was beter. We groeiden in de match en konden op een strafschop de gelijkmaker scoren. Die 1-1 zou een goed resultaat geweest zijn, maar het ontbrak ons aan de discipline om dat vast te houden. We hadden gewoon met 1-1 terug naar Brugge moeten keren, maar speelden te naïef."

Opnieuw goal in toegevoegde tijd

Het is al de derde keer in de jongste vier matchen dat Club Brugge een tegengoal slikt in de toegevoegde tijd. Het gebeurde blauw-zwart ook in de competitie, tegen RSC Anderlecht (1-2) en in de beker, op verplaatsing bij Union (2-0). "Best mogelijk dat dat in de hoofden is blijven hangen. Momenteel verliezen we al onze wedstrijden in blessuretijd en dat kan zo niet blijven doorgaan."

Deila blijft wel in de kwalificatie voor de kwartfinales geloven. "We hebben het onszelf onnodig moeilijk gemaakt, maar hebben nog altijd een grote kans om ons te plaatsen. Molde is een niet te onderschatten ploeg en ik had dan ook niet verwacht dat we ze zouden domineren, maar over twee matchen zouden we toch beter moeten zijn. Daar ben ik nog altijd van overtuigd."

De redactie