Leven Lang Leren: Postgraduaat Intensieve zorg en spoedgevallenzorg
Hoe gaat het eraan toe op een afdeling spoedgevallen of intensieve zorgen? En hoe verzorg en begeleid je de patiënten het best? Dat leer je in het postgraduaat intensieve zorg en spoedgevallenzorg van hogeschool Vives. Je ontdekt het in een nieuwe aflevering van Leven Lang Leren.
De postgraduaat richt zich op drie grote doelgroepen. Enerzijds de studenten verpleegkundige die net hun 4-jarige bacheloropleiding achter de rug hebben en zich nog willen verdiepen in de acute zorg. Maar ook op verpleegkundigen die al werken in het ziekenhuis en zich willen omscholen om op een acute dienst te werken. Of verpleegkundigen die al werken op een acute dienst, maar de opleiding moeten volgen om wettelijk in orde te zijn.
De opleiding omvat 60 studiepunten en kan dus in één academiejaar gevolgd worden. Je kan de opleiding ook splitsen over meerdere academiejaren, om de combinatie met werken mogelijk te maken.
Realistische aanpak
De opleiding heeft niet alleen aandacht voor de theorie, maar zet ook sterk in praktijkervaring. De studenten oefenen onder meer in een immersive room, waarbij verschillende scenario's in een gecontroleerde omgeving worden geoefend. Daarnaast volgen de studenten ook 450 uur stage, waarvan minstens 200 uur op de dienst spoedgevallen en minstens 200 uur op de dienst intensieve zorg.
Meer info over deze opleiding? Neem hier een kijkje!
Leg Het Mij Uit
In 'Leg Het Mij Uit' ontdekken we 7 weken lang, 7 verschillende opleidingen. Herbekijk ze allemaal hier.
Taalfout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?
