Nieuws

Vrouw staat oog in oog met metaal­die­ven tij­dens klopjacht

2015-07-17 00:00:00 - Vrouw staat oog in oog met metaaldieven tijdens klopjacht

Gisteravond is de rust dus teruggekeerd in Lichtervelde en dan vooral in de Kortemarkstraat, waar zelfs verschillende keren werd geschoten.

Het is een dag die Sonja Vanacker wellicht nooit meer zal vergeten. Ze was thuis toen drie verdachten plots in haar tuin stonden. Sonja en haar man kwamen er met de schrik vanaf, maar ze beseffen dat het allemaal veel erger had kunnen zijn.

Toen de mannen hun tuin verlieten liepen Sonja en haar man Rudy hen achterna, want ze vreezden dat hun kleinkinderen in gevaar waren. Voor Sonja werd het allemaal wat te veel, en ze moest naar het ziekenhuis. En ook al voelt ze zich nu weer beter, toch blijft ze met een wrang gevoel zitten."Ik ben maar van één iets heel ontgoocheld, dat er achteraf niemand meer iets van zich heeft laten horen. Politie, gemeente, niemand heeft gevraagd of we schade hebben, of wat er hier gebeurd is"

Davy Vercamer