VK18: Op welke partijen kan je stemmen in Oostrozebeke?
Ontdek hier op welke partijen je bij de gemeenteraadsverkiezingen in Oostrozebeke kan stemmen.
Ook nu krijgt de kiezer in Oostrozebeke keuze uit twee lijsten. Maar zowel meerderheid als oppositie trekken onder een nieuwe naam naar de verkiezingen. CDV wordt oostrozebeke.nu. N-VA komt ook opnieuw op, onder de naam inspraak.
Als de meerderheid opnieuw aan zet is, dan wil die werk maken van de herinrichting van het centrum. Dat moet verkeersveiliger en aantrekkelijker worden. Om de verkeersveiligheid te verbeteren zijn de verkeerslichten aan de kerk al verdwenen. Al vindt de oppositie dit geen goede zaak.
Daarnaast willen zowel meerderheid, elk op hun eigen manier, het centrum weer aantrekkelijker maken. Door de doortrekking van de N382 is het doorgaand verkeer in de gemeente ster verminderd. Een goeie zaak, zou je denken. Maar de lokale handelaars voelen het verschil. Er zijn nog maar weinig mensen die op hun doortocht door de gemeente er ook stoppen om boodschappen te doen. Door het centrum aantrekkelijker te maken willen Oostrozebeke.nu en Inspraak de lokale handelaars steunen. Daarnaast wil Inspraak, zoals de naam van de lijst al aangeeft, de inwoners meer betrekken bij het bestuur.
Taalfout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?