Nieuws

Van Zand­weg­he droomt van Olym­pi­sche medaille

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

’T was erop of eronder, maar samen met Tim Brys kon de Brugse roeier Niels Van Zandweghe zich vorig weekend, in de B-finale van het WK, toch al plaatsen voor Tokio. En daar gaat Van Zandweghe naar toe met slechts een doel: een medaille. 

Naar een Olympisch ticket varen en afstuderen als sportmanager. Niels Van Zandwege doet het op enkele dagen tijd. Vorige zaterdag plaatste hij zich, na een thriller van formaat, met Tim Brys voor Tokio. Deze kwalificatie doet extra veel deugd voor het lichtgewichtduo. Omdat België maar één boot mag afvaardigen in Rio, misten ze de spelen in 2016. 

Alles in het teken van Tokio

Alles staat het komende jaar in het teken van Tokio. Dat betekent ook dat er opnieuw een pak stages in het buitenland op het programma staan. Als de opofferingen richting Tokio toch even teveel worden, is er ook nog altijd een mental coach waarop hij kan terugvallen. Want topresultaten halen, doe je ook met het hoofd.

De redactie