Twee bestuurders zijn gewond geraakt door een ongeval op de E17 in Waregem. Volgens de federale politie kwamen een vrachtwagen en een lichte vrachtwagen tot een botsing. De linker- en middenrijstrook werden afgesloten. Dat leidde tot een grote verkeershinder richting Kortrijk.
Om 11.03 uur kregen de hulpdiensten melding van een ongeval op de E17 richting Kortrijk, nabij afrit Waregem. Een lichte vrachtwagen was er ingereden op een vrachtwagen. Daarna week de vrachtwagen uit en kwam hij tot stilstand tegen de middenberm. Er kwam veel rook uit de lichte vrachtwagen. De hulpdiensten kwamen ter plaatse en beide bestuurders werden voor verzorging overgebracht naar het ziekenhuis. Over de ernst van hun verwondingen is voorlopig niets bekend.
Brokstukken op weg
Door de botsing kwamen heel wat brokstukken op de rijbaan terecht, die de brandweer opruimt. Daardoor werden de linker- en middenrijstrook afgesloten voor verkeer. Dat resulteerde in een lange file richting Kortrijk. Een takelwagen kwam ter plaats om beide vrachtwagens weg te halen.
Taalfout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?