
Zowel op vrijdagavond 27 september, als op zaterdagavond 28 september, voerde de politiezone VLAS opnieuw controleacties uit op overlast aan het station en in de uitgaansbuurt van ’t Straatje in Kortrijk. Bij één van de acties raakten twee agenten gewond, beiden zijn enkele dagen werkonbekwaam.
Politiezone Vlas voert al enkele weken acties tegen overlast aan het station en in de uitgaansbuurt van 't Straatje in Kortrijk. Ook dit weekend plande het een actie op vrijdag en zaterdagavond.
Bij een vechtpartij in de uitgaansbuurt kwam de politie tussen. Een van de betrokkenen keerde zich tegen de politie, daarbij raakten twee politiemannen gewond. Beide zijn enkele dagen werkonbekwaam, de man werd opgepakt en overgebracht naar de cel.
Voor de rest bleef het relatief kalm tijdens de acties.