Trouwen met zicht op zee: vanaf mei kan het ook op het strand van Zeebrugge

©Fred van Soomeren - Zeebrugge
Vanaf mei 2025 kunnen koppels in Brugge elkaar het jawoord geven met hun voeten in het zand. De stad biedt voortaan de mogelijkheid om te trouwen op het strand van Zeebrugge. Trouwen op het strand kon onder andere al in Oostende, Blankenberge en De Panne.
De nieuwe trouwlocatie komt er in samenwerking met Beach Club Banana Moon. In 2025 zijn er vijf stranddata voorzien: 30 mei, 27 juni, 25 juli, 22 augustus en 12 september. Huwelijken vinden telkens plaats op een vrijdagvoormiddag tussen 9 en 12 uur.
De stad voorziet aangepaste regelingen: ceremoniewagens mogen de dijk oprijden, en rolstoelgebruikers kunnen gebruikmaken van strandrolstoelen. Bij slecht weer wordt uitgeweken naar een binnenlocatie.
Trouwen op het strand kost 350 euro.