Nieuws

Ster­ren­chef en som­me­lier bren­gen twee boe­ken uit

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

Sterrenchef Gert De Mangeleer gaat niet de muzikale toer op, maar Gert De Mangeleer Unplugged, zijn eerste kookboek met 60 informele recepten, heeft toch een hoog rock-‘n-roll-gehalte.

De recepten komen niet uit de keuken van Hertog Jan, wel recht uit zijn hart. Gert deelt een aantal van zijn favoriete informele recepten en neemt de lezer mee naar die plekken die hem inspireren. Gerechten om te delen en te combineren.

Zijn maatje Joachim Boudens brengt tegelijkertijd ‘Wat zullen we drinken uit’, waarin hij verklapt welke drank je best kiest bij elke gelegenheid. Wat serveer je bij een barbecue, hoe pak je een alcoholvrije periode aan en wat is de ideale oesterwijn? In het boek komen wijnen aan bod maar ook bieren, cocktails en niet-alcoholische dranken. De keuzes zijn inventief en inspirerend.

De twee boeken werden vandaag voorgesteld in Less, de zuiderse bistro van het duo. Ze zijn uitgegeven bij Luster, en liggen vanaf vandaag in de boekhandel.

Jeroen Sap