Nieuws

Poli­tie­zo­ne Regio Tielt krijgt extra man­schap­pen dank­zij fusie

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

Door de fusie met Tielt verlaat de gemeente Meulebeke de politiezone Midow en sluit aan bij de politiezone Regio Tielt. Die krijgt daarvoor meer middelen en mensen.

Het korps van de Politie Regio Tielt krijgt concreet versterking met 23 extra personeelsleden. Dat is nodig, want met Meulebeke erbij, moet de politie een groter gebied controleren. Het gaat om naar schatting één vijfde meer politie-interventies en dus zal er per dag één politieploeg meer op de baan zijn.

“Wij hebben ons gebaseerd op de cijfers van de afgelopen jaren. Die extra interventies zouden vooral vanaf de namiddag binnenlopen. Daarom voorzien wij vanaf elf uur een extra derde ploeg zodat de burger niet langer hoeft te wachten”, legt korpschef Filip Feraux uit.

Gemeenteraad Tielt 1
Nieuws

Luc Vannieuwenhuyze legt eed af als burgemeester van fusiestad Tielt: “Meulebeke niet opzij schuiven”

Andy Debo
Celien Tanghe