Nieuws

Poli­tie­agent gewond bij drugs­ac­tie in gevan­ge­nis in Ieper

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

In Ieper is de politie zondag binnengevallen in de gevangenis op zoek naar drugs. Zowel bezoekers en gedetineerden werden gecontroleerd. Daarbij is een politieagent licht gewond geraakt.

Bij de actie van politie Arro Ieper waren 30 agenten betrokken, samen met 2 hondenbegeleiders van de federale politie.

Bij de controle van de bezoekers hebben de drughonden 3 meerderjarige bezoekers aangeduid maar bij hen werden geen verdovende middelen gevonden.

Daarna werden de gevangenen zelf gecontroleerd. In de cellen werden hasj (zo’n 60 gram), cocaïne en marihuana gevonden.

Schermutseling met gevangene: agent licht gewond

“Tijdens de controle keerden een tweetal gedetineerden zich tegen onze diensten”, zegt de woordvoerder van de politie. “Eén van hen moest door onze diensten worden overmeesterd en werd door de directie in isolatie geplaatst. Een collega geraakte hierbij licht gewond.”

Er werden uiteindelijk 6 processen-verbaal verdovende middelen opgemaakt en 1 proces-verbaal ongewapende weerspannigheid en slagen en verwondingen aan een openbaar ambtenaar.

Redactie