Nieuws

Poli­tie kan twee auto­die­ven vat­ten in Wer­vik, der­de kan ontkomen

Politie

Illustratiebeeld

In grensgemeente Wervik heeft de lokale politie van Arro Ieper twee autodieven kunnen vatten. Een derde verdachte kon ontkomen.

De politie kreeg zondagochtend rond 4.00 uur een melding van verdacht gedrag in Wervik. "Het ging om drie personen die mogelijk op inbrekerspad waren", aldus de politie. "Tijdens nazicht van de melding merkte een patrouille de drie verdachte personen op, terwijl ze een voertuig Peugeot 3008 probeerden te stelen." 

Speurhond

Toen ze de politie opmerkten, vluchtten ze weg. Er werd een zoekactie gestart waarbij verschillende politieploegen werden ingezet, onder wie ook agenten van politiezone Grensleie. 

De politie kon het vluchtvoertuig met Franse nummerplaat al snel vinden. Er werd ook een speurhond ingeschakeld en twee verdachten konden worden gevat. Een derde betrokkene kon ontkomen.

Belga

Taalfout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?