Persoon aangereden door trein aan overweg in Handzame: treinverkeer heropgestart
Aan de overweg in de Aarsdamstraat in Handzame, bij Kortemark is vanmiddag rond 13.20 uur een persoon aangereden door een trein. Het treinverkeer tussen Diksmuide en Lichtervelde lag er een tijdlang stil, maar intussen kunnen de treinen er opnieuw rijden.
Het ongeval gebeurde rond 13.20 uur aan de spooroverweg in de Aarsdamstraat in Handzame, een deelgemeente van Kortemark. Door de aanrijding was er enkele uren geen treinverkeer mogelijk. Volgens Infrabel zaten er op het moment van het ongeval een honderdtal reizigers op de trein. “Zij zijn intussen allemaal geëvacueerd”, zegt woordvoerder Thomas Baeken.
Rond 16.00 uur waren de sporen vrijgemaakt en konden er opnieuw treinen rijden. NMBS had vervangbussen ingelegd om gestrande reizigers verder te vervoeren, maar die zijn intussen niet meer nodig. Door het ongeval was ook de Aarsdamstraat afgesloten voor het verkeer, maar ook daar kan het verkeer opnieuw door.
Taalfout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?