Nieuws

Oude­re vrouw sterft nadat red­ders haar uit zee halen en pro­be­ren te rea­ni­me­ren in De Panne

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

In De Panne is maandagnamiddag een oudere dame verdronken in de zee ter hoogte van het Vuurtorenplein. De hulpdiensten haalden haar uit het water en probeerden haar nog te reanimeren, maar tevergeefs. 

Maandag iets na 16 uur rukten de hulpdiensten uit naar het strand van De Panne voor een oudere vrouw die in moeilijkheden was geraakt in zee. 

"Ter hoogte van het Vuurtorenplein was de vrouw aan het verdrinken", zegt Wim Janssens (Het Actieplan), burgemeester van De Panne. "De hulpdiensten haalden haar uit het water en probeerden haar nog te reanimeren."

Onderzoek

De reanimatie mocht niet baten. Ook de MUG-helikopter kwam ter plaatse, maar alle hulp kwam te laat. Hoe de vrouw in moeilijkheden is geraakt, is voorlopig nog niet duidelijk. 

Het parket is een onderzoek gestart naar de omstandigheden van het overlijden en naar de identiteit van het slachtoffer.

Tweede incident

Rond hetzelfde tijdstip kregen de hulpdiensten ook een andere melding van een drenkeling ter hoogte van de Zeelaan. Beide incidenten staan los van elkaar.

"Een man was daar eveneens in de problemen geraakt in zee, maar hij kon tijdig uit het water worden gehaald. Hij stelt het goed."

De redactie

Taalfout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?