Nieuws

Man (55) uit Oos­ten­de vermist

Op vraag van het parket van West-Vlaanderen, afdeling Brugge, verspreidt de politie volgend opsporingsbericht.

Op vraag van het parket van West-Vlaanderen, afdeling Brugge, verspreidt de politie volgend opsporingsbericht.

De politie en het gerecht vragen te willen uitkijken naar Hub STARREN , een 55-jarige man met de Nederlandse nationaliteit die sinds zondag 24 mei is vermist.

Hub is samen met zijn vrouw en een bevriend koppel sinds 23 mei 2015 op vakantie in OOSTENDE.

Die zondag 24 mei ging hij nog iets halen uit het appartement .

Hij is daar niet meer geweest en sindsdien ontbreekt elk spoor van hem.

 

Hub STARREN is 1m82 lang, normaal gebouwd en heeft blauwe ogen. Hij heeft voorhoofdskaalheid en op zijn rechter hand heeft hij een groot litteken.
 

De dag van zijn verdwijning droeg hij een skinny jeans, een bruine trui, een wit hemd en vermoedelijk ook een blauwe windstopper.

Hij droeg een ook een zonnebril pilootmodel met blauwe glazen en aan de linker pols een horloge van het merk Massimo Dutti.

 

Hebt u de vermiste nog gezien of weet u waar hij verblijft, bel dan naar het gratis nummer 0800 30300 of stuur een bericht naar opsporingen@police.belgium.eu

 

U kan het bericht nalezen op www.politie.be

 

Andy Debo