39 kandidaten, onder hen 23 nieuwkomers. Dat is de lijst waarmee CD&V Roeselare in oktober naar de gemeenteraadsverkiezingen gaat.
Zoals verwacht trekt Kris Declercq de lijst en hij is kandidaat om opnieuw burgemeester te worden. De kiesstrijd in Roeselare zal wellicht in de eerste plaats over mobiliteit en leefkwaliteit gaan. De lijst van CD&V Roeselare heeft enkele ingrijpende veranderingen ondergaan met 23 nieuwkomers op 39 kandidaten, onder hen ook 8 jongeren.
'Inzet is leefbare stad'
De schepenen Nathalie Muylle, José Debels, Bart Wenes en Dirk Lievens vinden we terug op 4, 5, 6 en 7. En een nieuw gezicht in de politiek krijgt meteen de tweede plaats. Astrid Deceunink is leerkracht in het secundair onderwijs en heeft vooral aandacht voor verkeersveiligheid, cultuur en kunst.
Heel wat thema’s komen de volgende maanden op de politieke agenda, maar de kiesstrijd in Roeselare zal wellicht in de eerste plaats gaan over een leefbare stad. Griet Coppé duwt de lijst en Marc Vanwalleghem staat 1 plaatsje hoger.
Taalfout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?