De bromfietser (56) die vorige week zwaar is gevallen aan een bushokje in Ardooie, is overleden. Dat bevestigt de politie. Op dit moment breken ze het bewuste bushokje zelfs af.
De bromfietser viel donderdagavond in de Oostlaan aan een bushokje van De Lijn. Het fietspad maakt daar een flauwe bocht en wellicht heeft de bromfietser dat te laat gezien. De man botste op de rand van het voetpad en viel.
Er waren geen getuigen, maar voorbijgangers zagen de man wel liggen. De hulpdiensten reanimeerden hem ter plaatse en brachten hem naar het ziekenhuis, maar daar is hij nu dus overleden.
Bushokje weggenomen
De bushalte zou in de toekomst toch niet meer gebruikt worden, de flauwe bocht in het fietspad was al vaker oorzaak van incidenten. Maar na het zware ongeval vorige week nam de gemeente Ardooie contact op met Wegen en Verkeer, de beheerder van de weg.
Die beloofde om het bushokje weg te nemen en het fietspad recht te maken. Die werken zijn intussen gestart.
Taalfout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?