Nieuws

Brexit ook gespreks­on­der­werp in t Ien­gels Wienkeltje

Twee dagen na het referendum over de Brexit blijft de uitslag voor veel discussie zorgen. Ook in ’t Iengels Wienkeltje in Oostende bijvoorbeeld, niet alleen bij de eigenaar maar ook bij de klanten.

Het nieuws over de Brexit blijft maar komen. Zo gaf de Britse Europees Commissaris Jonathan Hill vandaag nog z’n ontslag en was er topoverleg over hoe snel Groot-Brittannië uit de Europese Unie kan verdwijnen. Maar ook bij de Britten in West-Vlaanderen is de brexit hét gespreksonderwerp.

Uitbater Peter Maenhoudt houdt sinds drie jaar ’t Iengels Wienkeltje open in de Christinastraat in Oostende. Hij is de zoon van een Britse moeder en Belgische vader. Hij had de uitslag van het referendum liever anders gezien. De Britten verlaten misschien de Europese Unie, maar ’t Iengels Wienkeltje blijft gewoon in Oostende.

Tijs Neirynck

Taalfout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?