Aler­te hoofd­in­spec­teur kan inbre­kers klissen

2015-06-11 00:00:00 - Alerte hoofdinspecteur kan inbrekers klissen

Een hoofdinspecteur van de politiezone Blankenberge/Zuienkerke, die niet van dienst was, heeft gisteravond in Blankenberge een verdachte opgemerkt die eerder op camerabeelden te zien was bij verschillende inbraken in handelszaken in Blankenberge en Torhout.

De politieman, die intussen zijn collega’s had ingelicht, kon de verdachte volgen tot aan een hotel in Blankenberge. De 42-jarige man uit Roeselare werd op zijn hotelkamer gearresteerd en ging over tot bekentenis van de inbraken in Blankenbergse en Torhout.

De man werd voorgeleid voor de onderzoeksrechter in Brugge en werd aangehouden. Hij zit in de Brugse gevangenis. Het onderzoek leidde ook tot de arrestatie van een 29-jarige man uit Blankenberge.  Hij is onder onder voorwaarden vrijgelaten.

De redactie