Nieuws WTV: 2 juni
Programma's
Nieuws WTV: 2 juni
Een dramatisch ongeval in Middelkerke: een peuter van twee jaar verdrinkt na een val in de gracht. Wellicht ontsnapte het meisje even aan de aandacht van de oma die op de kinderen paste.
Houtbedrijf Decospan in Menen breidt flink uit met onder meer een logistiek centrum en productiehal. Het gaat om een investering van 35 miljoen euro.
In het Zorgcentrum na Seksueel Geweld in Roeselare hebben zich dit jaar al meer dan 200 slachtoffers gemeld. Hulpverleners zien een stijging.
Robots helpen landbouwers om onkruid te wieden op het veld. Die beperken het gebruik van onkruidverdelgers en besparen op personeel.
En een tentoonstelling brengt ons terug naar de tijd dat kleinkunstcentrum Harlekijn grote namen uit de muziek naar Tielt haalde.