Weerbericht

Zon­over­go­ten dag met maxi­ma rond 26 graden

Weer

Loppem © Robin Brissinck

Vandaag krijgen we opnieuw een erg zonnige dag met temperaturen die tot 26 graden halen. Er zijn amper wolken en ook de wind waait zwak uit het zuidoosten.

Ook vanavond en vannacht is het helder, al kan er toch wat nevel ontstaan tegen de ochtend. De minima zakken tot zo’n 11 à 12 graden.

Droog weekend, tot 25 graden

Morgen kunnen de temperaturen, zeker in stedelijke gebieden, tot 30 graden oplopen. Tegen de avond verschijnen er meer wolken en ’s nachts kan er lokaal een enkele bui vallen. De minima blijven dan iets hoger, tot zo’n 15 graden.

Donderdag wordt het iets minder warm, maar haalt het kwik nog zo’n 23 graden. Er zijn meer wolken, en er is kans op een kleine bui. Vrijdag en het weekend blijven grotendeels droog, terwijl de temperaturen opnieuw stijgen tot 25 graden.

Geert Naessens